info@skihouse.sk     |     +421 915 864 638

O nás

Apartmány SKIHOUSE Jasná sa nachádzajú priamo pri údolnej stanici novovybudovanej 6-sedačkovej lanovky Lúčky – Jasná, v nadmorskej výške 1.000 m n. m., v centre významného lyžiarskeho strediska Jasná – Chopok Sever - Nízke Tatry.

Apartmány sa nachádzajú v blízkosti turistických trás Demänovská dolina - Nízke Tatry a neďaleko dvoch veľmi populárnych aquaparkov s celoročnou prevádzkou: Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová.

Novopostavený apartmánový dom SKIHOUSE Jasná poskytuje komfortné a štýlové ubytovanie v troch samostatných apartmánoch s možnosťou varenia, ktoré určite uspokoja aj náročnejšiu klientelu. Dom je v zime vykurovaný podlahovým kúrením a zariadený štýlovým dreveným nábytkom, samozrejmosťou je bezplatná WiFi. Maximálna ubytovacia kapacita je 17 osôb. K apartmánovému domu patria 3-4 parkovacie miesta.

Ubytovanie

Novopostavený apartmánový dom Skihouse Jasná poskytuje komfortné a štýlové ubytovanie v troch samostatných apartmánoch s možnosťou varenia, ktoré určite uspokoja aj náročnejšiu klientelu ...

viac informácií

zobraziť obsadenosť